EcoMaster Plus ECONOMY

4.4 kg
    Objem komory
    1.48 l
    Odrušovací filtr

EcoMaster Economy je základní model, určen pro menší domácnosti o 2-3 osobách. Dále vhodný pro místa, kde je nestandardní, případně omezený prostor pro montáž. Všechny drticí komponenty jsou z kvalitní nerezové oceli. Odhlučnění je provedeno překrytím motoru.

Součástí balení je speciální odpadní koleno s přídavným vstupem pro napojení přepadu dřezu nebo odpadu z myčky. Dále nerezová zátka s podélným plastovým úchytem pro uzavření a napouštění dřezu.

Povrchová úprava hrdla – broušený matný nerez s logem EcoMaster.

Welt Servis spol. s r.o. drží výrobky i náhradní díly skladem a zajišťuje záruční i pozáruční servis a odborné montáže pro domácnosti a gastroprovozy po celé ČR.

Součásti balení:

Montážní návod

Vyjímatelná gumová manžeta

Odpadní koleno s přídavným vstupem na přepad / myčku vč. příruby a šroubků

Zátka z kvalitní nerezové oceli s těsněním vč. plastového úchytu

Základní parametry

Model

EcoMaster ECONOMY Plus

Použití

Ekonomický model určený pro malé domácnosti

Záruka 2 roky

Bronzová, samomazná

Ochranná tlumící manžeta

Vyjímatelná, gumová

Otvor dřezu Ø 9cm (3,5“)

Maximální tloušťka dřezu 15 mm (v místě upnutí)

Připojení na myčku / pračku, přepad dřezu

Ano

Ano, resetace pomocí tlačítka

Ochrana před zkratem

Ano

Odrušovací filtr

Ano, splňuje normy EMC- elektromag. kompatibility

Třída el. ochrany

I. (ochranný vodič)

Rozměry, hmotnost, balení

Hmotnost přístroje 3,9 kg

Rozměry přístroje 365 x 145 x 145 mm (v/š/h)

Rozměry balení 420 x 180 x 180 mm (v/š/h)

Hmotnost balení (vč. příslušenství) 4,4 kg

Způsob balení

Ochranná fólie, polystyrénový obal, kartonový box

• vhodná konstrukce a použitý materiál
      • tichý chod
      • dostatečný výkon
      • spolehlivý servisní partner West Servis s.r.o.
      • vysoká cena
      • drahá instalace

Drtič jsme vybrali jako náhradu za značku In-Sink-Erator, který jsme měnili 2 x, po 6 a 4 letech kvůli proreznutí nádoby.
      Předpokládáme, že kompletně plastový Eco Master vydrží podstatně déle. Zatím jsme spokojeni !

• - rychle se doma zbavíme veškerých zbytků potravy
      • - jako 3 členná rodina chodíme se smetím už jen 1x týdně
      • - v koši nám doma nic nezapáchá
      • - zjistili jsme, že už se u nás vůbec neobjevují malé otravné mušky octomilky
      • Pro drtič jsme se rozhodli, protože se nám to vždy líbilo v amerických filmech. Začali jsme se o to s manželkou více zajímat a jelikož nám naše planeta není lhostejná, řekli jsme si, že přece nebudeme vyhazovat 4x týdně tolik zbytků do kontejneru, který se odveze na skládku, kde se tím živí potkani, kteří se pak přemnožují. Navíc skládky samy o sobě vnímáme jako jeden velký celosvětový problém.
      • Tím, že drtíme, máme pocit, že to co nám naše planeta dala ve formě potravy, díky drtiči zase zpátky navracíme zpět a dochází tak k přirozenému koloběhu.

Drtič je v domácnosti velkým pomocníkem a plní naše očekávání nad míru. Používáme jej již 2 roky a neumíme si to bez něj představit.
      Dokonce už i náš malý syn nám s drcením pomáhá s naším dozorem, je to naprosto bezpečné...a hlavně máme dobrý pocit z toho, že ukazujeme naší nastupující generaci, že tohle je jeden z možných správných způsobů likvidace zbytků potravy.
      Někde jsem se dočetl i o tom, že drtiče jsou zakázané, ale zjistil jsem si, že to není pravda...neexistuje takový zákon.
      Je zajímavé, že v dnešním světě vše co je a může být přínosné, tak jsme od toho záměrně odrazováni a je nám všem vyhrožováno.

Takže závěrem bych jen doporučil, lidi nebojte se ničeho, jsme svobodní a my sami přece nejlépe víme, co je a co není správné.

Děkuji firmě Weltservis, která nám drtič dobře namontovala a která se nebojí dělat osvětu tomuto přínosnému a zajímavému produktu...přeji Vám mnoho prodejů a spokojených zákazníků.