EcoMaster Plus HEAVY DUTY

TOP 45 v kategorii Drtiče odpadu

EcoMaster Plus HEAVY DUTY

Drtič kuchyňského odpadu (zbytku jidla) doporučen pro všechny domácnosti. Optimálně kombinuje všechny parametry a vylepšení, kterými dominují luxusnější modely...
6 290 Kč
Doprava zdarma, Skladem
Garantovaný nákup z KupToTu.cz

Skladem • 1 variantaDárekProdloužená zárukaZdarma96 % • 13 013 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma91 % • 1 934 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma93 % • 1 580 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč96 % • 659 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma92 % • 511 320 recenzíDalší informace
Do týdne • 1 variantaDárekZdarma100 % • 554 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma100 % • 318 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma97 % • 3 372 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta94 % • 23 182 recenzíDalší informace
Do týdne • 1 variantaZdarma97 % • 8 759 recenzíShop roku 2022 - VítězDalší informace
Do týdne • 1 varianta89 Kč98 % • 1 958 recenzíDalší informace

Šířka
Hloubka

• , zakoupeno v Dobracena.cz

• Dělá, co má.
    • Lepší poměr výkon/cena než konkurenční zařízení.
    • Oproti předchůdci má užší hrdlo, hůře se tam věci k drcení strkají.
    • Připojení vlastního drtiče k hrdlu ve dřezu bylo obtížnější, ale dalo se to zvládnout. Technické/konstrukční řešení předchozího zařízení bylo v tomto bodě lepší/chytřejší.

Lepší poměr výkon/cena.
    Zatím v pohodě.
    Je tišší než zařízení jiného výrobce, které jsme spokojeně užívali celých 15 let.
    Po krátkém seznámení/vyzkoušení doporučuji ostatním.

4.9 kg
41.3 cm
Šířka
Hloubka
16.7 cm

Oproti levnějšímu modelu STANDARD má zejména větší a hlubší drticí komoru, celkové odhlučnění motoru a komory vč. izolační výplně.

Součástí je také odpadní koleno se vstupem pro případné napojení přepadu dřezu a vylepšená zátka pro napouštění dřezu z kvalitní nerezové oceli s těsněním vč. plastového podélného úchytu.

Povrchová úprava hrdla – broušený matný nerez s logem EcoMaster.

Součástí balení není Komplet Pneu-tlačítko vč. hadičky, které je nutné ke spínání drtiče (v případě, že není zvolený jiný způsob spínání např. kolébkový vypínač).

Součásti balení:

• Montážní návod
  • Vyjímatelná gumová manžeta
  • Odpadní koleno s přídavným vstupem na přepad / myčku vč. příruby a šroubků
  • Zátka z kvalitní nerezové oceli s těsněním vč. plastového úchytu

Technické parametry
Model: EcoMaster HEAVY DUTY Plus
Použití: Výkonný model pro náročné uživatele
Záruka: 4 roky
Způsob upevnění - instalace: Zavěšení hrdlem pod dřez
Materiál krytu - pláště: ABS plast
Povrchová úprava- barevné provedení:Bílý lak
Spouštěcí systém: Tlakový spínač, tlačítko
Objem komory: 1,83 l
Drtící segmenty: Nerezová ocel, zesílené lopatky
Drtící prstenec: 36 obloukových otvorů, výstupky
Ložiska: Bronzová, samomazná
Ochranná tlumící manžeta: Vyjímatelná, gumová
Otvor dřezu: Ø 9cm (3,5“)
Maximální tloušťka dřezu: 15 mm (v místě upnutí)
Připojení na myčku / pračku, přepad dřezu: Ano
Otáčky motoru: 2700 ot/min
Kroutící moment: 1,8 Nm
Napájecí kabel: Zástrčka CEE 7/7
Délka napájecího kabelu: 140 cm
Tepelná vratná pojistka: Ano, resetace pomocí tlačítka
Ochrana před zkratem: Ano
Odrušovací filtr: Ano, splňuje normy EMC- elektromag. kompatibility
Třída el. ochrany: I. (ochranný vodič)
Hmotnost přístroje: 4,7 kg
Rozměry přístroje: 413 x 167 x 167 mm (v/š/h)
Rozměry balení: 475 x 230 x 230 mm (v/š/h)
Hmotnost balení (vč. příslušenství): 5,6 kg

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• tichý chod
    • snadné ovládání
    • žádný zápach z koše
    • pohodlné zpracování potravin (čištění přímo do dřezu a následné podrcení)
    • výborná komunikace a spolupráce s panem Válkou
    • užší hrdlo než předchozí drtič

s drtičem jsme velmi spokojeni a určitě ho doporučujeme i dalším uživatelům

• nesrovnatelně pohodlnější vaření - veškeré čištění se odehrává ve dřezu = minimální nepořádek
    • žádný zápach z odpadkového koše = méně hmyzu v kuchyni
    • po 8 letech fungování žádné závady ani nedostatky
    • pokud máte kam dávat bio odpad, asi ho nepotřebujete - ostatní ano

jeden z nejlepších pomocníků v kuchyni

• zmenšuje objem kuchyňského odpadu
    • šetří práci a čas
    • relativně tichý chod
    • vysoká výkonnost

Jednoduše doporučuji, pohodlná obsluha, vysoká výkonnost

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 variantaZdarma100 % • 137 recenzíDalší informace

• tichý, rychlý, hygienický, úspora času, místa v koši, bez zápachu
    • již jsem měla starší model v minulém bytě, po naprosto bezproblémovém 8-mi letém provozu jsem volila stejný tzp

První drtič jsem pořizovala kvůli vlastní lenosti, likvidace biologického odpadu z denního provozu domácnosti byla okamžitá, bez zápachu. Drtič má jednoduché bezpečné ovládání a provoz, je v podstatě bezúdržbový. Ušetří čas, nervy, energii, deodoranty ke koši :-), nohy - schody o třetího patra s odpadkovým košem v ruce.
    Cena naprosto adekvátní, super poměr výkon-cena.
    Drtič je tichý, neprotestuje nad množstvím zpracovávaného odpadu, poradí si bezchybně se zbytky na talířích, kuřecími kostmi, odpadem při zpracování ovoce i zeleniny. Po pěti letech jsem neodolala a ( osvědčilo se mi to ) do drtiče nasypala sáček jedlé sody, pustila studenou vodu a drtič na chvíli naprázdno. Nemohu říci, že by to vyžadoval, ale přišlo mi správné pro něho po mnoha letech bezúdržbového provozu něco udělat.
    Jako zkušený uživatel mohu doporučit. Je to podobné jako s myčkou. Která hospodyňka ji v kuchyni má, neměnila by.

• tichý, výkonný, výborné jednání

výborná komunikace, jednání i instalace

• Možnost házet odpad z přípravy jídla rovnou do dřezu, žádné hnití v koši a mušky atd atd - přednosti byly v jiných recenzích již vyjmenovány. Dobrá věc.
    • 1. Nelze počítat, že drtičem proletí všechno. Například pružná kůže z ryby - prakticky nelze. Překvapily mne skořápky od pistácií, které jsou tvrdé, částečně pružné, ale hlavně tenké - plátky zůstaly zablokované v bočních otvůrkách a drtič pracoval zpomaleně - žádná možnost odstranění, kousky držely v otvůrkách velmi pevně. Bylo nutno drtič demontovat, prakticky celý rozebrat, vč. odlepení zvukové izolace a odšroubování horní části krytu a pod ní i krytu drtcící komory (protože běně otvorem nebylo možno odstranit). I tak bylo nutné použít šroubováček a drát na odstranění slupek pistácií. Tohle bylo jediné nepříjemné překvapení.
    • 2. Někdy stojí za zvážení, zda je drcení opravdu nutné, efektivní, protože někdy opravdu lépe hodit odpad (např. slupky z banánu a z pomeranče) do mikrotenového sáčku, zavázat a šup do koše. Důvodem je zbytečná spotřeba vody - o tom se nikde moc nepíše. Drtič samozřejmě zvýší o něco spotřebu vody - šetřílkům by krvácelo srdce při pohledu na vodu tekoucí proudem celou dobu drcení a i chvíli po něm - do odpadu...
    • 3. Tento typ má sice odhlučněnou komoru, samozřejmě pro nižší hluk musí být osazena gumová manžeta na vpusti. Nicméně nelze toto zařízení používat brzy ráno a večer. Je to docela rambajz asi na úrovni starého mixéru. Navíc vibrace se přenášení do dna dřezu, odtud částečně do skříňky kuch. linky a odtud pak do desky podlahy. Nic pro nervózní jedince. Chce to silnou těžkou pracovní desku linky, jinak mohou hrnečky ap. cestovat.
    • 4. Cena drtiče kolem 10 tKč je docela dost vysoká. Když vezmu, že po rozebrání zjistíte, že tam vlastně není nic jiného než na hřídeli motoru nasazené rotační dno se dvěma kladivky a kolem něho stacionární bočnice se struhadlovými otvory a pak několik kusů umělé hmoty. Měl by stát nejvíce polovinu - ale toto není závada konkrétního typu drtiče, ale jedná se zřejmě o zatím málo rozšířený výrobek, tak je to spíše výsledek nízkého odbytu.
    • 5. Gumová manžeta nezabrání tomu, aby při drcení občas nevystřelil nějaké nadrcený kousek středovým otvorem v manžetě - a třeba přímo do obličeje nebo kamkoliv docela daleko. Proto je vhodné držet nad manžetou při drcení třeba dlaň, postavit před sebe někoho ap.
    • 6. V mém případě jsem měl problém s připojením dřezového přepadu na dodaný komplet sifonu. Ani jsem nesehnal žádný vhodný jiný mezikus. Musel jsem si vypomoci kusem hadice k propojení přepadového nástavce se vstupem do sifonu. Ale dá se to vyřešit a každý nemá přepad.

Je to v našich končinách věc nezvyklá a interesantní. Dá se tím zamachrovat a udivit návšetěvu. To je nezpochybnitelné. V jistém smyslu je to báječná věc a v jistém smyslu je to pěkná pitomost. Sám váhám, pro kterou variantu se rozhodnu a používáme to již půl roku. Nicméně - můžete a nemusíte to používat, avšak je dobré to mít, nebo také ne. Drtič ale rozhodně není tak úžasný, aby stál 10 tKč jako třeba běžná pračka. Cena je přemrštěná + zvýšená spotřeba vody. Je to záležitost asi nadčasová, jednou bude stát 2 tKč. Nic pro šetřílky. Fakt je mi velmi těžké, jak tuto úžasnou-pitomou věcičku vyhodnotit. Ale mám smysl pro humor, tak ji doporučuji i ostatním.

• velmi dobrá pomůcka pro rychlo likvidaci odpadu

doporučuji sladit s myčkou

• , zakoupeno v Dobracena.cz

• Dělá, co má.
    • Lepší poměr výkon/cena než konkurenční zařízení.
    • Oproti předchůdci má užší hrdlo, hůře se tam věci k drcení strkají.

Lepší poměr výkon/cena.
    Zatím v pohodě.
    Po krátkém seznámení/vyzkoušení doporučuji ostatním.

• Nezapáchající přeplněný odpadkový koš
    • Trošku větší hluk, ale s tím se musí počítat u každého drtiče

Drtič mám přes rok a půl a už si nedokáži bez něj práci v kuchyni představit. Každé ráno odšťavňujeme, takže nám nic v koši nezapáchá, nehromadí, stačí jednou týdně vyhodit plast, sklo, papír a je. … Doporučuji.

• rychlé a pohodlné zpracování odpadků
    • žádný zápach v odpadovém koši
    • přijatelná cena za profi výrobek
    • používáme již třetí rok, zcela bezchybný provoz

Drtič EcoMaster Heavy Duty Plus jsem si vybrala po delším průzkumu trhu. Hledala jsem především spolehlivou firmu, která dodá produkt rychle vč. montáže. Mé očekávání bylo zcela naplněno, pan technik ze společnosti Welt servis byl maximálně vstřícný profesionál, instalace proběhla rychle a bezchybně. Drtič mohu vřele doporučit všem, kteří váhají s jeho pořízením. V naší čtyřčlenné rodině využíváme několikrát denně, v koši nezapáchají odpadky, které drtič hravě a hlavně rychle zpracuje. Především hospodyňky, které často vaří ocení, že mohou veškerou zeleninu škrábat přímo nad dřezem. Také po obědě, po oslavách atd. odpadá starost, kam se zbytky jídla. Drtič je rovněž vybaven pojistkou, která zabrání drtiči v chodu, pokud vám do něj spadne např. lžička. Preferujete-li kvalitu za přijatelnou cenu, neváhejte a pořiďte si právě tohoto pomocníka.