Nejnovější recenze ze sekce Drtiče odpadu

Ověřený zákazník ElektroVoráček.cz buffalo69

Přidáno: 14. července 2013

Zakoupeno v ElektroVoráček.cz

• První fungoval 14 let....co dodat.....
  • trošičku vyšší hlučnost

Kdo to nevyzkoušel, tak to nepochopí. Naprosto dokonalá funkčnost 14 let. Funguje dál, ale teče. Kéž by ten nový fungoval stejně dobře.

EcoMaster Economy 1/2 HP

Family PV Basic 370W

Family PV Basic 370W

Ověřený zákazník LevneELEKTRO.CZ Ověřený zákazník

Přidáno: 12. února 2013

(naposledy upraveno 12. února 2013)

Zakoupeno v LevneELEKTRO.CZ

• Drtič funguje asi tak, jak by měl. Zatím zvládá vše, uvidíme po delší době.
  • Zatím nic.

Dobrý pomocník za slušné peníze.

In Sink Erator M65 premium ISE

In Sink Erator M65 premium ISE

Ověřený zákazník StavbaEU.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 7. února 2013

Zakoupeno v StavbaEU.cz

• Výborný výkon, doma čisto, zbytky jsou pryč!

Dobrá koupě, snadná instalace, jsem velmi spokojen a manželka také.
Mohu jen doporučit.

Ověřený zákazník Supersektor.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 11. září 2012

Zakoupeno v Supersektor.cz

• Spolehlivý, jednoduchá konstrukce, snadná montáž i obsluha.
  • Nikde nebylo zřetelně uvedeno, že se přístroj dodává ve třech variantách připojení - dva druhy příruby nebo závit. Přišlo mi jiné provedení než jsem měl původně. Všechno šlo instalatérsky vyřešit, ale byla to zcela zbytečná komplikace.

Nemám sice zkušenosti s jinými obdobnými přístroji, ale tento mi spolehlivě fungoval 11 let, takže jsem zvolil prostou záměnu.

Ověřený zákazník Stolařský-eshop Ověřený zákazník

Přidáno: 30. července 2012

Zakoupeno v Stolařský-eshop

Kdo nezkusil neuvěří, kdo zkusil ví. Zkrátka dokonalý výrobek. K plné spokojenosti mi sloužil 14let. Právě jsme rekonstruovali kuchyň a zároveň měnili elektrospotřebiče. U drtiče jsem chvíli váhal. Když jsem zjistil, že je tento model stále na trhu, bylo po váhání ;-)

Ověřený zákazník Stolařský-eshop Ověřený zákazník

Přidáno: 29. července 2012

Zakoupeno v Stolařský-eshop

• po cca 12 letech používání drtiče došlo k poškození výtokové části (hliníková slitina se začala drolit, zřejmě vlivem vodního kamene, utěsnit nepřicházelo v úvahu), ale zbývající části byly i nadále v dobrém stavu, jsem se rozhodl pro stejnou značku i typ drtiče s ohledem na uchycení k řezu (nechal jsem původní) a hlavně s ohledem na výšku výtoku a výšku odpadu
  • možná trochu větší hlučnost při provozu, ale to je zřejmě u všech drtičů, ale na tu chvíli drcení se to dá vydržet

doporučuji, je to užitečný pomocník, já ho mám v dvoudřezu, což bych preferoval, jednu část používám pro běžné mytí a druhou část pouze v případě, kdy použiji drtič, t.j. hlavně při čištění zeleniny a ovoce

Ami Bond Standard 1/2 HP

Ami Bond Standard 1/2 HP

Honza Kolik Kolar Honza Kolik Kolar

Přidáno: 18. června 2012

(naposledy upraveno 22. června 2012)

• Proste drtic
  • Poruchovy a nekvalitni vyrobek

Drtic jsem si koupil pred ctyrmi a pul lety od firmy Bond.cz Vse vypadalo dobre, a protoze jsem jine drtice pouzival uz leta, nebyl ze zacatku zadny problem. Bohuzel asi po roce a pul prestal drtic fungovat, tak jsem ho poslal na reklamaci do firmy Bond, kde mi odpovedeli, ze: drtič měl vypálené uhlíky, drtič musel být už delší dobu velmi hlučný. Celý rotor byl černý a spálený.
Prislo mi to vtipne, protoze jak pisu drtice pouzivam uz opravdu hodne dlouho a samozrejme kdyby byl hlucny, davno bych to resil. No kazdopadne ho opravili, coz ale znamena ho odmontovat, namontovat klasicky odpad, poslat ho do Horni Dolni, pockat mesic, nez vyridi reklamaci a pote, co prijde zpet ho zase namontovat. No proste solidni komplikace. Kazdopadne porad levnejsi nez kupovat novy, takze jsem ho nechal opravit v zaruce. Zase vse slo celkem ok, ale za dva roky nato nasledoval snad ten samy problem s tim, ze tentokrat uz nebyl drtic v zaruce. Oprava by stala balik a navic takovemu vyrobku bych uz neveril, cili kupuji jinou znacku. Kdyz koukam na stranky Bond.cz tak se musim opravdu smat, kdyz se tam doctu, ze: Jeho životnost je minimálně 27 let a po celou tuto dobu vám bude sloužit bez jakýchkoli nároků na údržbu.

Vyrobky firmy Bond bych nikomu nedoporucil.

Waste Maid Classic STANDARD 158

Waste Maid Classic STANDARD 158

Ověřený zákazník DŘEZYCB.CZ Ověřený zákazník

Přidáno: 17. května 2012

(naposledy upraveno 17. května 2012)

Zakoupeno v DŘEZYCB.CZ

• Zatím nevím ještě ho nemám namontovaný,ale vypadá o.k.

100% spokojenost

Franke DS-MD 250

Franke DS-MD 250

Ověřený zákazník StavbaEU.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 16. dubna 2012

Zakoupeno v StavbaEU.cz

• Kvalitní, výkonný

Kvalitní, výkonný výrobek za dobrou cenu.
Mám zkušenost s drtiči kuchynského odpadu.Franke je již druhým drtičem v domácnosti za posledních 20 let.
Likviduje zejména zbytky zeleniny, potravin a jídla.
Nutno drtit postupně a současně s proudem vody.
Doporučuji všem domácnostem.
Ušetří problémy s části odpadků,jejich skladování
a likvidaci.
Příště bude sddoufám za dalšíéch 20 let.

Wave 550 A

Wave 550 A

Přidáno: 28. října 2011

• kultivovany chod
  • firma, ktora nam ho predal skrachovala, majitelia si zalozili dalsiu sro a podnikaju dalej, ponukaju znovu obdobne "sluzby" samozrejme, opravu v zaruke uz si chcu dat zaplatit, po 3 rokoch odislo loziskom oprava kolem 2000 kc,

Dat si dobry pozor od koho vyrobok kupite, aby ste v pripade problemov a riesenia zaruky mali s kym riesit...

Waste MASTER 370 STANDARD

Waste MASTER 370 STANDARD

Přidáno: 11. dubna 2011

• Již mám 3 a půl roku bez jediné závady. Nerezové vnitřnosti. Vysoké otáčky a tím i celkem kvalitní drcení. Záruka 36 měsíců.
  • Vyšší osazení příruby - neslícováno s dnem dřezu - drží se okolo zbytek vody.

Po mé zkušenosti za ty peníze nic lepšího nelze sehnat.

Wave FWD380 PS

Wave FWD380 PS

Ověřený zákazník Elektro-partner.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 7. dubna 2011

(naposledy upraveno 7. dubna 2011)

Zakoupeno v Elektro-partner.cz

• Dobrá a spolehlivá firma

Přidáno: 2. dubna 2011

• vseobecne ako kazdy drvic
  • Kratka zivotnost
  • drahy servis

Pokazil sa po necelych 5. rokoch prevadzky
Nabuduce si budem davat pozor na dlhsiu dobu zaruky
dostupnejsi,kvalitnejsi, rychlejsi servis

Ověřený zákazník Supersektor.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 25. září 2010

Zakoupeno v Supersektor.cz

• Dobrý poměr cena/výkon

Tento typ drtiče vydržel fungovat 8 let, což považuji za dobré. Po té začal kapat - asi poškozená nádoba na drcení. 8 let považuji u tohoto typu zařízení za dostatečné, pro jsem zakoupil stejný typ znovu.
POZOR - součástí dodávky není pneumatický spínač v drtiči. To mne trošku překvapilo - musel jsem přemontovat ze starého drtiče.

Přidáno: 16. března 2009

• rychlost drceni
  • nízka hlučnost
  • drcení i vláknitých zbytků
  • perfektní návod k užívání
  • přijatelná cena za top výrobek
  • vhodná velikost
  • perfektní poradenská a servisní činnost
  • absolutní neznalost přístroje tvůrců vyhlášek

Mám drtič odpadů WAVE již 8 let a je to něco bez čeho si dnešní kuchyň nedovedu představit. Měl jsem předtím drtič ISE 55 , ale nebylo to ono, respektive jsem to poznal az po pořízení drtiče WAVE. Příprava jídel i uklid po jidle je velmi jednoduchý a nemam v odpadkovem kosi posleze v popelnici potravu pro hlodavce ani hmyz. Žádný zápach ani nepříjemný hmyz neotravuje rodinu ani
naše návštěvy.

Přidáno: 25. února 2009

• Kvalitní materiál, je z nerez oceli
  • Hlučnost přijatelná
  • Zpracuje všechny zbyty, i kosti rozdrtí za chviličku
  • Domácnost bez zápachu
  • Nelítáte s košem tak často
  • Míň dojídáte a tak si udržíte linii
  • Pokud bojujete v kuchyni o každý cenťák, zabere vám další místo- pod skříňkou a vedle dřezu

ANO! Je to super věcička pokud máte malé děti nebo i větší,které se často v jídle jen podloubají. Zbytků se zbavíte snadno a nemusíte čelit zápachům linoucím se z odpadkového koše. Manžel vám bude vděčný, že nemusí tak často lítat s košem uprostřed zpráv.Děti vám již nebudou strkat jídlo za postele, skříňky nebo do šuplíků, kde je po několika týdnech naleznete ve stavu rozloženém….Takže pokud nechováte prasata,slepice či jiná zvířata, která vám za zbytkovou smradlavou směsku budou vděčná, kupte to!

Zobrazuji 181 - 197 ze 197 recenzí 1...6 7 8 9 [ 10 ]