Wave W 380 PS

Wave W 380 PS

Přidat recenzi

Průměr z 3 hodnocení.

Wawe

Drtič odpadu WAVE W 380 s PS Jedná se o nadstandardní typ drtiče s indukčním motorem a zvýšenou zvukovou izolací. Tento drtič je určen pro běžné a lepší kuchyně v domácnosti se 4-8 osobami. Typ Special splní náročné požadavky zákazníků, kteří chtějí vysok... více »

V porovnání cen u tohoto produktu již není zařazen žádný obchod.

Vyhledat produkt ve fulltextu

chrys

Přidáno: 16. března 2009

• rychlost drceni
  • nízka hlučnost
  • drcení i vláknitých zbytků
  • perfektní návod k užívání
  • přijatelná cena za top výrobek
  • vhodná velikost
  • perfektní poradenská a servisní činnost
  • absolutní neznalost přístroje tvůrců vyhlášek

Mám drtič odpadů WAVE již 8 let a je to něco bez čeho si dnešní kuchyň nedovedu představit. Měl jsem předtím drtič ISE 55 , ale nebylo to ono, respektive jsem to poznal az po pořízení drtiče WAVE. Příprava jídel i uklid po jidle je velmi jednoduchý a nemam v odpadkovem kosi posleze v popelnici potravu pro hlodavce ani hmyz. Žádný zápach ani nepříjemný hmyz neotravuje rodinu ani
naše návštěvy.

• Ne
Macy

nováček

Macy

Přidáno: 25. února 2009

• Kvalitní materiál, je z nerez oceli
  • Hlučnost přijatelná
  • Zpracuje všechny zbyty, i kosti rozdrtí za chviličku
  • Domácnost bez zápachu
  • Nelítáte s košem tak často
  • Míň dojídáte a tak si udržíte linii
  • Pokud bojujete v kuchyni o každý cenťák, zabere vám další místo- pod skříňkou a vedle dřezu

ANO! Je to super věcička pokud máte malé děti nebo i větší,které se často v jídle jen podloubají. Zbytků se zbavíte snadno a nemusíte čelit zápachům linoucím se z odpadkového koše. Manžel vám bude vděčný, že nemusí tak často lítat s košem uprostřed zpráv.Děti vám již nebudou strkat jídlo za postele, skříňky nebo do šuplíků, kde je po několika týdnech naleznete ve stavu rozloženém….Takže pokud nechováte prasata,slepice či jiná zvířata, která vám za zbytkovou smradlavou směsku budou vděčná, kupte to!

• Ne