TEKA TR-50.4

Výkon
370 W

dobry

• , zakoupeno v baliashop.cz

• Jednoznačně cena a další komfort pro Vaší milovanou manželku (genderoví škarohlídi - zalezte do nor). Já mojí Jarušku miluji nade vše na světě. Ale doma vaří fakt převážně ona! Ja jí dělám pouze občas snídani do pelíšku....

K 19/2/2018 se produkt drží ne bezdůvodně na pozici TOP 1. Za dumpingovou cenu kolem 3.150,- Kč i s dopravou bych byl idiot, kdybych drtič nekoupil. Mám ho namontovaný pouze 2 dny. Pokud nebude fungovat, tak se ho s klidným srdcem zbavím. Jestli má dlouhou nebo krátkou šňůru neovlivníte. Tak není důvod plakat. Předpokládám, že Váš projektant kuchyně není hlupák, aby dal zásuvku jinam než vedle drtiče. A pokud je to retard, tak si fakt budete muset koupit prodlužku. Případnou komplikaci montážního návodu také neřeším, neboť to sám montovat neumím. Zjednal jsem si toho, kdo to umí i bez montážního listu. Na první pohled robustní mašina, která by měla něco vydržet. Drtit vlašské ořechy v ní nebudu a na těch pár bramborových slupek a jiných šlupek a bubáků od ovoce a zeleniny mi snad bude stačit. Každopádně odpadkový koš likvidovat ještě nebudu. Ale silně jsem mu odlehčil. Jo a lžičky myju v myčce a ne v drtiči. Pokud mi lžíce spadne do drtiče, tak dám facku sám sobě a ne drtiči, pokud se rozbije. Jednoznačně doporučuji tento model. Doporučuji nasadit hlídacího psa na 4.000,- Kč a dočkat se. Přiznám se, že dokud drtič nedorazil, tak jsem nevěřil, že se dá tak levně sehnat. To, že je hlučný a vydává při drcení rachot asi předpokládá každý. Vnučku vedle něho fakt neuspíte. Takže drcení ZDAR!!!
    Ještě jsem zapomněl dodat, že všechno příslušenství balík obsahoval, vypínač, kolena, odbočky ... atd. Dokonce nám po smontování ještě něco zbylo ... :-). Zboží bylo perfektně zabaleno do bublinkové fólie v několika vrstvách. Ekoteroristům vzkazuji, že jsem bublinky opatrně rozlepil a použiji pro druhotné účely. Třeba až budu něco nebo někoho někam posílat.

Výkon
370 W

• Motor: indukční
  • Výkon: 370 W
  • Antikorozní úprava drtící komory
  • Bezpečnostní tepelná pojistka
  • Drtící elementy z nerez oceli,
  • Dvou-polohové nerezové sítko
  • Příslušenství pro rychlou a jednoduchou montáž Quick-Lock
  • Vestavěný pneumatický spínač
  • Kompletní odtoková souprava s přepadem a sifon typu U pro bezchybný provoz
  • Záruční doba 2 roky v domácnosti

Pneumatický spínač

Použitím pneumatického spínače docílíme elegantního a bezpečného spuštění drtiče odpadků. Při tomto způsobu není nutné mít namontován dvoupolohový spínač. Pneumatický spínač je umístěn na pracovní desce, nepřekáží při práci a je konstruován tak, aby jej nebylo možno omylem spustit. Další výhoda spočívá v jednoduché instalaci, když nemusíme např. přivádět kabely v el.lištách k dvoupolohový vypínači.

Nutná výška odpadu ve stěně max. 35 cm od podlahy

Co je to drtič kuchyňských odpadků?

Je to vestavěný kuchyňský spotřebič, který je vhodnou součástí každé moderní domácnosti či hromadné stravovacího provozu. Pomocí drtiče kuchyňských odpadků se rychle a bezpečně zbavíte zbytků při přípravě jídel a odpadnou Vám tak nepříjemné a časté výpravy k odpadkovým košem. Zbytky jídel vhazujete přímo do dřezu a nadrcený odpad je odplavován do kanalizace. Během drcení je nutné používat studenou vodu, která způsobuje ztuhnutí tuku a jejich následné nabalení na ostatní nadrcené částečky, čímž se zabrání usazování mastnoty v odpadkovém potrubí.

Drtit se dají zbytky ovoce, zeleniny, vaječné skořápky, drůbeží a rybí kosti, nedopalky z cigaret, papírové ubrousky a filtry

Drtit nelze sklo, plast, kovy, hliníkové fólie, skořápky z ústřic

dobry