Waste Maid Elite HEAVY DUTY 1880

Waste Maid Elite HEAVY DUTY 1880

6 590 Kč
Doprava zdarma, Skladem
Garantovaný nákup z ElektroVoráček.cz

Skladem • 1 variantaDárekProdloužená zárukaZdarma100 % • 1 080 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDárekProdloužená zárukaZdarma100 % • 8 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDárekProdloužená zárukaZdarma100 % • 4 277 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDárekProdloužená zárukaZdarma10 neověřených recenzíDalší informace

5.2 kg
Objem komory
1.1 l

• , zakoupeno v WASTEMAID

• Snadná montáž. Velmi tichý.

Montáž proběhla bez problémů, po kouknutí na video a konzultaci s prodejcem. Tento model je třikrát tišší, než předchozí.

• , zakoupeno v Kuchyňské drtiče odpadu

• Snadná instalace
  • , zakoupeno v ElektroVoráček.cz

Drtič jsem vybrala na radu pana Voráčka, vysvětlil mi, proč tuto značku a ne tu, kterou jsem doposud měla doma (jenom jsem řekla značku kterou mám a na základě toho pan Voráček věděl, co se na starém drtiči rozbilo, měl pravdu). Funguje perfektně, je méně hlučný než předcházející a rozdrtí všechno, co návod slibuje.

5.2 kg
Objem komory
1.1 l

Waste Maid 358 Heavy Duty Zabudovaný pneumatický spínač, tlačítko součástí balení Doporučen pro všechny domácnosti. Optimálně kombinuje všechny parametry a vylepšení, kterými dominují luxusnější modely. Oproti levnějším modelům, má největší možnou drtící komoru, celkové odhlučnění motoru a komory vč. izolační výplně. Drtící prstenec je vyšší, navíc opatřen dvojitou řadou perforací pro rychlejší a jemnější drcení. Drtič pracuje s otáčkami 2600 za minutu. Na rozdíl od jiných značek, které používají tradiční, pomalejší indukční motory se 1400 až 1725 otáčkami za minutu, se drtiče Waste Maid vyznačují rychlým zpracováním odpadu, což znamená menší spotřebu vody a elektrické energie. Motory s permanentním magnetem dosahují maximálního točivého momentu okamžitě a se silou, jež zabraňuje možnému zablokování pracovního prostoru. Antibakteriální systém BIO SHIELD Speciální úprava a konstrukce drtící komory, účinně zabraňuje tvorbě zápachu a inhibuje růst širokého spektra mikroorganismů. Drtící systém TORQUE MASTER Vyvážený drtící systém, který dokonale eliminuje veškeré vibrace a v kombinaci s nerezovými drtícími komponenty, zaručuje maximální životnost a tichý chod přístroje. Rychlá a snadná montáž Upínací systém se skládá pouze ze šesti dílů, tudíš jeho istalace zabere pár minut bez nutnosti použití nářadí Ochrana proti korozi Drtiče Waste Maid nesou doživotní záruku na vady způsobené v důsledku koroze. Motor s permanentním magnetem Waste Maid motory nabízejí maximální točivý moment, okamžitý rozběh a velmi vysoké otáčky, což prakticky znemožňuje zaseknutí přístroje Kompaktní a lehký Kompaktní design umožňuje montáž drtiče i v omezeném prostoru. Drtiče s permanentním magnetem jsou lehké a lze je tudíš použít i u levnějších tenkostěnných nerezových dřezů. Nadstandardní výbava Všechny modely Waste Maid mají vyjímatelnou ochranou manžetu proti vystříknutí vody z drtící komory, zátku a připojený napájecí kabel.

• , zakoupeno v WASTEMAID

• Snadná montáž. Velmi tichý.

• , zakoupeno v Kuchyňské drtiče odpadu

• Snadná instalace

• opravdu tichý
    • relativně lehký
    • jednoduchá instalace
    • dobrá cena
    • záruka 6 let
  • , zakoupeno v ELEKTROCB.CZ

Funguje skvele, instalace jednoducha, doporucuju.

• , zakoupeno v ELEKTROCB.CZ

• po 10 letech používání drtiče WasteMaid, jsme se při koupi nového nemuseli dlouho rozhodovat, opět splnil všechna naše očekávání, je opravdu praktickým doplňkem naší kuchyně, je tichý, montáž je snadná a za celou dobu používání jsme neměli problém

• snadná montaž
    • je tichý